Imię i Nazwisko: MARCIN STRZEMIECZNY
Data urodzenia: 14.02.1990
Narodowość: Polska
Boiskowy pseudonim: „Dziadek”
Obecna drużyna: Kosa Załęże
Poprzednie drużyny w KLS: Brak
Preferowana pozycja na boisku: Atak
Numer na koszulce: #13
Preferowana noga: Prawa
Podanie → Geneza powstania Kosy Załęże /skąd pomysł?
Strzał
Powrót do piłki po latach oraz chęć rywalizacji. Zwerbowałem paru starych znajomych, do tego wiedziałem, że paru chłopaków, których strzygę w salonie fryzjerskim „Mirella” (nazwa widnieje również na naszym logo) coś potrafi i tak to w zasadzie się zaczęło
→ Twój piłkarski idol z dzieciństwa?
Messi
→ Twój ulubiony współczesny piłkarz?
Yamal
→ Twój ulubiony profesjonalny klub piłkarski/kluby piłkarskie?
FC Barcelona
→ Twoja pierwsza piłkarska koszulka?
Patrick Kluivert – Barcelona
→ Piłkarski rytuał przed meczem – co zawsze robisz, zanim wyjdziesz na murawę?
Po prostu żyję meczem
→ Ulubiony rytuał po wygranym meczu, sposób na relaks?
Raczej na spokojnie
→ Najważniejszy mecz w dotychczasowej karierze w Katowickiej Lidze Szóstek?
Eskulap, poprzedni sezon, może nie najważniejszy, ale to było meczycho
→ Najbardziej emocjonujący mecz, jaki pamiętasz?
Też ten z Eskulapem
→ Najbardziej pamiętny gol w karierze?
Z woleja od poprzeczki w tym sezonie
→ Najważniejsze dotychczasowe zwycięstwo?
Chyba tak naprawdę każde. Może dlatego, że nie mieliśmy jeszcze decydującego starcia o coś, każdy mecz tak samo ważny
→ Porażka, wpadka, która najbardziej zapadła Ci w pamięci?
W tym sezonie z Warehouse United
→ Pewna wygrana czy zwycięstwo w meczu na styku?
Zwycięstwo. Tylko to ma smak
→ Twoje największe osiągnięcie?
Z racji, że wystartowaliśmy jakiś czas temu na chwilę obecną sukcesów brak. Jednak warto dodać, że stoimy przed szansą na awans do 4 Ligi. A poza KLS moim największym osiągnięciem to dwukrotne trzecie miejsce w Polsce w Kulturystyce w swoich kategoriach
→ Najtrudniejsza drużyna w KLS, przeciwko której miałeś okazję zagrać?
No Name Team
→ Drużyna, z którą najbardziej lubisz/lubiłeś rywalizować?
Nie mam takiej, każdy mecz traktuję tak samo
→ Najlepszy zawodnik, przeciwko któremu grałeś?
Mateusz Barański z No Name Team i Oskar Dzikiewicz z Eskulap
→ Mocne strony Twojej drużyny?
Myślę, że chwilami ciężko o większe ambicje. Chłopaki są mocni technicznie, posiadają dużo indywidualnych umiejętności, co czasem gubi, a czasem pomaga
→ Najlepszy partner do gry w Twojej drużynie, z którym rozumiesz/rozumiałeś się bez słów?
Z wszystkimi mi się dobrze gra. Młoda drużyna, więc tak naprawdę cały czas się zgrywamy
→ Kto według Ciebie w drużynie jest/był najbardziej uzdolniony technicznie?
Kacper Czajkowski
→ Najlepszy według Ciebie zawodnik w drużynie?
Jakub Sikora, czy jest z tyłu czy z przodu klasa
→ Z którym zawodnikiem/zawodnikami chciałbyś zagrać w jednej drużynie, a nie miałeś okazji?
Nie mam jeszcze takiego
→ Co jest Twoim najmocniejszym atutem w grze?
Myślę, ze szybkość
→ Co jest Twoim słabym punktem, nad którym starasz się pracować?
Zdecydowanie gra głową
→ Twój styl gry w trzech słowach?
Dajesz ogień i zmiana
→ Piłkarska rada, wskazówka, którą najbardziej zapamiętałeś?
Kur… nie odstawię nogi!!!
→ Gdybyś był trenerem, jaki styl gry byś preferował?
Na pewno mocno ofensywny, ma być widowisko
→ Największa lekcja, jaką dała Ci piłka nożna?
Od najmłodszych lat hartowała, żeby przyjmować porażkę na klatę
→ Ulubione hobby/Twoja pasja poza piłką?
Kulturystyka i porostu bycie tatą
→ Ulubiona książka lub film?
Wszystkie książki Mroza. Jest od niego nawet „Z pierwszej piłki” piłkarski kryminał, polecam
→ Twoje motto życiowe?
Nie zabijaj w sobie dziecka
→ Plusy gry piłki nożnej 6-osobowej?
Dużo goli, mało miejsca, można naprawdę ładnie poklepać
→ Dlaczego Katowicka Liga Szóstek, co nas wyróżnia na tle innych rozgrywek?
Chyba nie muszę, każdy związany z piłką wie co to jest KLS. Dobra organizacja i cały ten weekend meczowy ma taką swoją otoczkę. Kończysz, ktoś zaczyna, ktoś gra przed tobą, jeszcze ktoś pyta, jaki wynik, ogólnie dużo się dzieje. Troszkę takie małe święto piłkarskie
Krótką Piłkę serwował Kamil Jasica